Sunday, May 7, 2017

2017-05-07 לורי שם-טוב ומוטי לייבל - סקירת דיון מעצרים - גם השופט אברהם היימן מסתבך בנכלולים

2017-05-07 לורי שם-טוב ומוטי לייבל – גם השופט אברהם היימן מסתבך בנכלולים

שוב – נסיון לנהל דיון בדלתיים סגורות ללא כל בסיס בדין. במקביל – בעקבות הגעת כתב האישום האמתי לידיהם של הנאשמים, התברר שהשופט אברהם היימן, הדן כבר במספר דיונים בתיק המעצרים, מופיע בכתב האישום כאחד הנפגעים כביכול ממעשי העצורים… אבל השופט אברהם היימן התעלם היום לחלוטין מבקשת פסלות שהוגשה על ידי עו"ד ירון מידן... התנהלות השופטים והתביעה בעניינם של לורי שם-טוב ומוטי לייבל יוצרת תיעוד טוב מאי-פעם של צדקת המחאה שלהם נגד שחיתות בתי המשפט! גילוי נאות: הכותב עוכב על ידי משמר בתי המשפט לאחר שסירב לצאת מאולם הדיונים לאחר: א) שצילם לפני תחילת הדיון את תא העצורים הריק , ב) סירב לצאת מאולם הדיונים לאחר הכרזה חסרת בסיס של השופט היימן על דיון בדלתיים סגורות.
קראו את הפוסט השלם: http://inproperinla.blogspot.co.il/2017/05/2017-05-07.html


תמונות: לורי ש-טוב ומוטי לייבל – פעילי מחאת הקואליציה של הורים וילדים נגד שחיתות בתי המשפט לענייני משפחה ושירותי הרווחה, בפרט לגבי "חטיפת ילדים" מהוריהם.
____
 

תמונות: השופט אברהם היימן ובאי כוח הפרקליטות עו"ד מירב גבע ואלירן גלילי - שיתוף פעולה הדוק בשיבוש הליכים.
_____


תמונה: מ"י נ שם-טוב ואח (14280-04-17) - תיק המעצרים עדיין נחסם כולו לגישת הציבור בנט-המשפט, שלא כדין. השילוב של העלמת תיקים וכתבי בית דין ושיבוש הליכים וכתבי בית דין היא תופעה מוכרת ברחבי העולם מזה מאות שנים – סימן היכר מובהק של בתי משפט בלתי כשירים ו/או מושחתים.
____


תמונה: החלטה בפתקית" של השופט אברהם היימן על בקשה לעיון מיום 09 לאפריל, 2017, ב"צו איסור פרסום עשוי כדין" ו"החלטה על ניהול דיונים בדלתיים סגורות עשויה כדין".
____

מאהל המחאה ת"א – 07 למאי – הבוקר בשעה 10:30 נקבע דיון לפני השופט אברהם הייימן בתיק המעצרים מ"י נ שם-טוב ואח' (14280-04-17) בבית המשפט המחוזי ת"א. דיון זה בא בעקבות דיון בשבוע שעבר לפני השופט בני שגיא, בו התברר שהשופט בני שגיא והפרקליטות עוסקים בהונאות בתביעה הפלילית, ביניהן – המצאת כתב אישום מפוברק לנאשמים, השונה במהותו מכתב האישום שנרשם בנט-המשפט.
הבוקר התייצבו שוב בשם התביעה עו"ד מירב גבע ורן אלירן מפקרליטות ת”א. עו"ד תרצה קיש – מנהלת מחלקת מינויים בסניגוריה הציבורית – הופיעה שוב בשם הסניגוריה הציבורית (אך לא כבאת כוח הנאשמים) – באין מינוי סניגור ציבורי לנאשמים. גם עו"ד ירון מידן הופיע, על פי ייפוי כוח ממוטי לייבל, וכן עו"ד נוסף כבא כוחו של צבי זר.

דלתיים סגורות ללא בסיס בדין
את הדיון פתח השופט אברהם היימן מיזמתו הוא בשאלת קיום הדיון בדלתיים סגורות – ללא כל בקשה בנידון מאחד הצדדים. התביעה אמרה שבשלב זה אין היא רואה צורך בדלתיים סגורות. בא כוחו של צבי זר גם הוא אמר שאין בשלב זה כל כוונה "לצלול לעומק חומר הראיות”
ואז הודיע השופט אברהם היימן ללא כל הנמקה וללא כל סמכות על ניהול הדיון בדלתיים סגורות, והורה למשמר בתי המשפט להוציא מאולם הדיונים את כל הנוכחים, כולל הוריו של מוטי לייבל ובן זוגה של לורי שם טוב.

התעלמות מבקשת פסלות 
במקביל, הודיע עו"ד ירון מידן שהוא מגיש באותו רגע בקשת פסלות נגד השופט אברהם היימן. לעו"ד ירון מידן ניתן להתייעץ עם העצורים במשך דקה או שתיים לפני כניסתם לאולם הדיונים. התברר, שהשופט אברהם היימן מופיע בכתב האישום כאחד מהנפגעים כביכול ממעשיהם של העצורים. עניין זה התברר רק שלאחר שהנאשמים קיבלו לידיהם סוף סוף (מידי הציבור, לא מידי התביעה או בית המשפט) את כתב האישום האמיתי. בבית המעצר הומצא לעצורים על ידי התביעה כתב אישום "מפוברק". וגם בדיון ביום חמישי שעבר, המשיך השופט בני שגיא בנסיון כושל לשכנע אותם שלא ייתכן שיש שני כתבי אישום, ושההבדל במספר העמודים לא אומר בהכרח שכתבי האישום שונים"…
בתום הדיון מסר עו"ד ירון מידן שהשופט אברהם היימן התעלם מבקשת הפסלות והמשיך בדיון כאילו לא הוגשה כלל.

סירוב להחליט בעניין עיון בצו איסור פרסום עשוי כדין והחלטה על ניהול דיונים בדלתיים סגורות
כבר לפני כחודש, ביום 09 לאפריל, 2017, הוגשה לשופט היימן בקשה לעיון בצו איסור פרסום עשוי כדין ובהחלטה על ניהול הליכים בדלתיים סגורות עשויה כדין. עד היום לא התקבלה החלטה בעניין…
התנהלות השופטים והתביעה בעניינם של לורי שם-טוב ומוטי לייבל יוצרת תיעוד טוב מאי-פעם של צדקת המחאה שלהם נגד שחיתות בתי המשפט!
תמונותמ"י נ שם-טוב ואח (14280-04-17) - בדיון היום - צילום של תא העצורים לפני תחילת הדיון - שבעקבותיו דרש משמר בית המשפט שאצא מאולם הדיונים. משמר בתי המשפט דורש מהציבור לעזוב את האולם. עו"ד ירון מידן מסביר שהוא מגיש בקשת פסלות נגד השופט אברהם היימן.
____


תמונה: המשמר החברתי בבתי המשפט - חובתנו האזרחית לשמור על זכויותינו על פי חוק. השופטים הם קדקוד השחיתות השלטונית במדינת ישראל, ואף אחד מלבדנו לא מפקח עליהם!
______

בקיצור: משמר חברתי בבתי המשפט הוא חובתנו האזרחית! השופטים מושחתים ללא תקנה!


____

המשטר בפאניקה!

רוב קבוצות המחאה מתמקדות היום בשחיתות מערכת המשפט ואכיפת החוק: 
א) לורי ומוטי - חטיפת ילדים ע"י רווחה ובתי המשפט 
ב) האבות הגרושים- שחיתות בבתי המשפט לענייני משפחה, 
ג) רפי רותם, שוקי משעול - השחיתות ברשות המסים, השחיתות של רות דוד ושות' בחיפוי על השחיתות ברשות המסים, והשחיתות של שופטים ומבקר המדינה בחיפוי על רשות המסים ורות דוד... 
ד) ההונאות בהוצאה לפועל- הונאות של רשמים, עורכי דין, בנקים ותאגידים בחסות בתי המשפט.
ה) ברק כהן ובאים לבנקאים - ההונאות של הבנקים בחסות בתי המשפט.  
ו) המחאה על הטענות להונאה בבחירות - כשבראש ועדת הבחירות עומד שופט בית המשפט העליון.
ז) מני נפתלי - המחאה נגד שחיתות היועמ"ש בעניין חקירות השחיתות בצמרת.
ח) מחאת האתיופים - אלימות המשטרה והטיוח שלה על ידי מח"ש -משרד המשפטים.
ט) קבוצת התמיכה של רומן זדורוב - יותר מרבע מיליון -  נגד שחיתות המשטרה, הפרקליטות והשופטים בעלילת דם על מנדל בייליס האוקראיני בישראל.
במקביל, נשמע בשנים האחרונות אוסף התבטאויות חסרות תקדים של פרופסורים בכירים למשפטים ולכלכלה, החל ממוטה קרמניצר, דרך בועז סנג'רו, דניאל פרידמן, יואב דותן, ירון זילכה - שבעצם אומרים כפי שניסח האחרון - "חבורה של עבריינים השתלטה על השלטון במדינת ישראל".
לא היה מצב כזה בתולדות המדינה! 
והתגובה של מערכת המשפט? הפללת אלה שמוחים נגד שחיתות מערכת המשפט!

קישורים

[0] 2017-05-03 מ"י נ לורי שם-טוב ואח' -  השופט בני שגיא,  התביעה והמשטרה עוסקים בשיבוש הליכים והפרות חמורות של זכויות האדם
[1]  2017-04-26 מ"י נ לורי שם-טוב ואח' - בקשה חוזרת לעיון ב"צו איסור פרסום" "החלטה על ניהול דיון בדלתיים סגורות"
[2] 2017-04-24 מ"י נ לורי שם-טוב ואח' - דיון במחוזי - משפט שדה? עו"ד ברק לייזר - סיפורים נבחרים
[3] 2017-04-18 לורי שם טוב ומוטי לייבל בבית המשפט המחוזי ת"א - סימנים מתרבים של פברוק הליכים
[4] 2017-04-09 לורי שם טוב, מוטי לייבל - בקשה לעיון בהליך "בדלתיים סגורות" תחת "צו איסור פרסום"
[5] 2017-04-04 סיקור הארכת מעצרים - לורי שם-טוב, מוטי לייבל, צבי זר; ובאולם סמוך - משפט עמיר מולנר
[6] 2017-03-28 לורי שם-טוב, מוטי לייבל - פעילי זכויות ילדים והוריהם - סקירת דיון הארכת מעצרים בתום 30 יום
[7]  2016-03-23 מוטי לייבל, לורי שם-טוב - סקירת דיוני הארכת מעצר
[8] 2017-03-20 פרשת מוטי לייבל "ובית מעצר יפתח" - מתקן כליאה של חור שחור בתל-אביב?
[9] 2017-03-19 מוטי לייבל: בקשת עזרה דחופה הוגשה לוועד הציבורי נגד עינויים
[10] 2017-03-16 הארכת מעצר שלישית ללורי, מוטי, וצביקה זר

No comments: