Thursday, November 2, 2017

2017-11-02 רצח רבין, "אמת ופיוס", וקונספירציות


Image may contain: 1 person, closeup and text

   

רצח רבין , מערכת המשפט ואכיפת החוק, והכיכרות....
============
בעולם הנאור, עורכים במצב של ישראל "ועדת אמת ופיוס". אצלנו? מנסים לעסוק ב"בפיוס" ללא אמת. זה לא עובד ולא עבד אי פעם! אין צורך בתיאוריות קונספירציה! אין צורך בניתוחים מעמיקים. מספיק להיזכר מיהן דמויות המפתח בגרסה הרשמית: א) רות דוד, ב) אפרים ברכה, ג) פרופ' יהודה היס, ד) כמה שופטים. המסקנה: אמינות אפס! הגיע הזמן לדבר על האמת - גם בכיכר רבין בת"א, וגם בכיכר גורן בפ"ת.... ומי שאין לו ביצים לדבר על זה - שלא יתבכיין על רצח רבין ושגנבו לו את המדינה... השר אורי אריאל והמתנחלת אסתר ברוט - בכיכר רבין, ת"א; דביר קריב, רכז מודיעין בחטיבה היהודית בשב"כ - בכיכר גורן, פ"ת...
Joseph Zernik
רצח רבין - "אמת ופיוס" 
=====================
הרקדן הישראלי הידוע (שבחר לשמור על אנונימיות) הפולניה החמודה (שפחדה ולבשה גם קפוצ'ון וגם את משקפי השמש שלי) ואני בהופעה חיה באלכסנדר פלץ, ברלין
https://www.youtube.com/watch?v=yFiFhaGhCFI


הגרסה הרשמית ברצח רבין קורסת סופית,
הפיזיקה אינה משקרת.
.
להלן ההוכחות:
להלן מקצת ההוכחות המכריעות המפריכות סופית את הגרסה הרשמית על פיה יגאל עמיר רצח את רבין, ומשם אל הראיות שאירוע ההתנקשות בכיכר מלכי ישראל, שאוזכר בספרי הלימוד של השב"כ, התחיל כתרגיל מבוים, והסתיים כעוקץ קטלני.
ההוכחות הבליסטיות, אותם הצגתי בספטמבר 2000 בפני מומחי המז"פ ובהמשך לכך במכון זאלי באונ' ירושלים בפני פרופ' יוסי אלמוג לשעבר ראש המז"פ, יוצגו בנפרד.
.
אלא שיש לנו בעיה.
משטרת המחשבות לא מרשה, משום התפיסה האידיוטית הפוסט מודרנית שעל פיה ועדת חקירה או בית המשפט מחליפים את האלוהים. לעולם לא טועים.
ולא לשכוח את הפוליטיקה התקשורתית משפטית החזקה מכל מדע. בישראל כמו בכל מדינת עולם שלישית, מתקדמת ככל שתהיה.
.
אצלי כאיש מדע, ההוכחה המדעית, מספיקה.
עם זאת לאור תגובת כמה מהנשמות הטובות לפוסט הנוכחי, ראוי לציין שגם העדויות האותנטיות, ברובם המקוריות, לא אלו שבושלו אח"כ, תומכים בראיות המדעיות. ושוב, חוקי הפיזיקה אינם כפופים למאבק פוליטי.
.
ולכל אלו שלא רוצים להאמין בממצאים המצורפים, מופנית שאלה: כמה מכם האמינו שצילומי מוחמד א-דורה בוימו שהילד לא נהרג?
.
וראוי להזכיר שגם בתחקיר מוחמד א-דורה (עמדתי בראש ועדת החקירה מטען צה"ל), התקשורת ואחריה ראשי צה"ל ומשרד החוץ דחו את ממצאי התחקיר שהוכיחו שהצילומים בוימו והילד לא נהרג. לאחר שהתגלה שתוצאות המחקר אומצו ע"י מיטב החוקרים בארץ ובעולם, היה ניתן לצפות משום הגינות, להתנצלות, מה שלא קרה.
בכל מקרה ההגיון הפשוט יחייב אותם לבדוק את ממצאי מחקרי על רצח רבין. אלא ששוב התופעה המכוערת והמטופשת שני צדדים לאותו מטבע, דחיית התחקיר ללא בדיקה, חוזרת.
הם לא מעוניינים בחקר האמת?
האידיוט המצוי לא רוצה לדעת, ובכללם לא מעט עתונאים וראשי הימין.
.
ולבסוף, כמה מטורפת כמה מושחתת צריכה להיות המערכת הממסדית, כדי לדחות על הסף הוכחות מדעיות מוחלטות הנתמכות כבונוס אף בעדויות.
וכוונתי לממסד הפוליטי לבית המשפט והתקשורת שקבעו שיגאל עמיר רצח את רבין למרות,מצבור הממצאים הסותרים את הגרסה הרשמית.
.
להלן רשימת ראיות המדברת בעד עצמה:
- קריאות ה"סרק סרק", והקריאות הנוספות "זה לא אמיתי", וכן "זה סתם" (טבלה שהוכנה לועדת שמגר מכילה עדויות של 10 שוטרים ממרחב הירקון המעידים על מקור הקריאות, נוסף להם עדויות נוספות רק בחלקם הקטן סותרות, דוגמת דמתי) כלומר רשימת לא מבוטלת של צועקים היודעים על התרגיל. וכן עדויות, כולל של קמפלר, בפני רפי רשף על קולות הירי שנשמעו כמו קפצונים (אקדחי פורים).
נוספו להם:
- עדות לאה רבין בספרה (הולכת בדרכו) שהשב"כ אמר לה שזה היה תרגיל.
- עדות דליה רבין בתקשורת שאימא התקשרה ואמרה לה "ירו באבא אבל זה לא אמיתי"
- עדות בניהו שהתראיין ברדיו שעליזה גורן העוזרת של רבין אמרה לו "תרגיל של השב"כ".
- עדות בניהו שחיפש עקבות דם ולא מצא, שראה את רבין נכנס לרכב, כלומר נכנס ולא הוכנס!
- מרים אורן העידה בטלוויזיה מיד לאחר הירי, שהיא עמדה כמטר וחצי אחרי רבין וראתה שנכנס לרכב ללא פגע, קביעה ברורה עליה חזרה לשאלות העיתונאים, שוב ושוב.
- לאה רבין שעמדה כ-5 מ' אחרי רבין ומן הסתם גם הייתה רצה אליו לו חששה שהאירוע אמיתי, היא מעידה בספרה שמיד לאחר הירי יצחק נראה בסדר גמור.
- משכך בהכרח ראתה אותו נכנס לרכב בכוחות עצמו וללא פגע.
- ואכן, בדרכם למטה השב"כ אנשי השב"כ אמרו לה שרבין במכונית השנייה שאחריהם (עמ 24)
- וכמובן כל אדם בר דעת צריך לשאול למה לקחו אותה למטה השב"כ במקום לביה"ח?
- לו לאה היתה רואה שמכניסים את רבין למכונית חסר תנועה "כמו שק תפוחי אדמה" כפי שהעיד שי גלזר סוכן השב"כ, היא לא היתה נוסעת ישירות לביה"ח? היא הייתה מקבלת את הטענה שרבין נוסע אחריהם?
שנמשיך?
נמשיך.
- הודעות שמפניה בביפר לעשרות עיתונאים מיד לאחר הירי "הפעם נכשלנו בפעם הבאה נצליח".
- כרמי גילון מדווח זמן קצר לפני הרצח שיהודי מהרצליה או מכפר סבא עלול להתנקש ברוה"מ (בראיון עם בן כספית בתוכנית על הקונספירציות). איך ידע לנבא שהמתנקש יהיה מהרצליה? גילון נביא?
- גילון מדווח בספרו (שב"כ בין הקרעים) "בפקודת המבצע לקראת העצרת נכתב - תימני קטן עם שיער מסולסל מתכוון לרצוח את רוה"מ". ואף על פי כן נותנים לתימני הקטן המתכוון לרצוח את רבין לשבת באזור הסטרילי משך 40 דקות? יותר מטורף מזה?
- התימני נמצא באזור הסטרילי מול העינים הבוחנות של מאבטחי השב"כ והמשטרה, למרות הדו"ח שהוציא שמפניה על יגאל עמיר זמן קצר לפני העצרת, הכולל מן הסתם תמונות, וכל זאת למרות ההתרעה על התימני שמתכונן לרצוח.
יותר ברור מזה???
אבל יש עוד
- לאה רבין יורדת עם רבין במדרגות (צילומי הסטיל של גרשון שליונסקי) ונעצרת מאחור בתחתית המדרגות ! לקראת ההתנקשות המבוימת, הזהה לתרגיל ההתנקשות המתואר בספרי הלימוד של השב"כ (אריאלה הופמן קלינגר, בידיעות אחרונות) באותו מקום באותו אופן בדיוק כמתואר בספר הלימוד של השב"כ.
- שמעון פרס מספר בטלוויזיה (בתערוכת הצילומים בידיעות אחרונות 20 שנה לרצח) שהשב"כ אמרו לו לא לרדת ממדרגות העיריה עם רבין, "כי "ערבים" עומדים להתנקש ברבין".
- מכאן ברור מדוע לאה רבין לא המשיכה אתו לעבר המכונית. מן הסתם גם לה אמרו, וגם לרבין.
רבין כמו פרס כמו לאה, כמו כל אנשי השב"כ שצעקו סרק סרק וכדומה בהכרח ידעו על התרגיל.
- ולבסוף הנאום שהוכן לרבין למסיבת עיתונאים שתוכננה לאותו ערב, על הצלחתו להיחלץ מההתנקשות (עדות כתב מעריב שהוזהר לא לפרסם את הידיעה, ידיעה שקיבלתי בעקבות הפוסט על שיר השלום המזויף).
....
עד כאן העדויות על התרגיל המתוכנן, להלן ההוכחות לשאלת הירי והיורה:
- יגאל יורה בגבו של רבין וליתר דיוק פוגע בעמוד השידרה (תיאור הטיפול הרפואי בביהח והעדות של ברבש בועדת שמגר שהקליע פגע בחוט השידרה ולא רק בעמוד השידרה) ורבין, למרבית הנס הרפואי, ממשיך ללכת ומסובב את ראשו לאחור, משך 5 פרימים לאחר הירי (סרטו המלא של קמפלר) ללא קריסה ללא כל תגובה נראית לעין, בניגוד לפיזיולוגיה האנושית המחייבת תגובה בתוך כחצי מאית השניה (מתוך חישוב מהירות העברת הסיגנל בעמוד השדרה, בתודה לד"ר יובל שגב). רובין מעיד שהושיט את זרועו, חבק את גבו של רבין והפיל אותו קדימה. רבין גיבור מיתולוגי שאינו מושפע מקליע בעמוד השידרה.
- רבין יושב ליד פרס לאחר העצרת, ותוך שיחה מבצבצת לזמן קצר מעל הצווארון הלבן, בליטה לבנה הנראית כאפוד מגן. לא מפתיע אל מול עצרת בה משתתפים מאות אלפי איש נוכח הבנינים הרבים בסביבה, המתאימים להסתיר צלף, היכול להוריד את רבין בדומה לרצח קנדי. ואם כך, הרי שגם אם יגאל היה יורה קליע אמיתי, הוא לא היה חודר את אפוד המגן.
- כרמי גילון שככל הנראה היה בסוד העוקץ הקטלני, טען שרבין סרב ללבוש את האפוד. וראוי לומר שעפ"י חוק, רוה"מ אינו מחליט על סידורי הביטחון, כולל אפוד המגן.
- והממצא הדרמטי, הפגיעה מלפנים לאחור (חור בחולצה ובגופיה מלפנים, משם פגיעה בכלי הדם ליד הלב, ומשם תנועת הקליע שפגעה בריאה, באונה העליונה, עם פצע יציאה לכיוון עמוד השדרה, נתקע בעמוד השידרה), כאשר יגאל עמיר ירה מהכיוון ההפוך, מאחורה קדימה. מידע שמסרתי לנורית קידר התחקירנית של נפתלי גליקסברג הביא לתוכנית הטלויזיה בערוץ 2 (נוב' 2005).
- הסתרת הממצאים מחוקרי המשטרה: מומחי המז"פ לבחינת הירי ברבין מגלים שהחולצה והגופיה עם חורי הירי מלפנים, לא הגיעו אליהם לבדיקה.
- ברבש מנהל ביה"ח מגלה בראיון לגליקסברג שהשב"כ נטל אותם והכניס לשקית, ובכך נמנע ממומחי הזיהוי הפלילי להעיד על חורי הירי מלפנים בחולצה ובגופיה הסותרים את התאוריה הרשמתית.
עובדה המספיקה לבדה לדרוש משפט חוזר.
- בכך אף נמנע ממומחי המז"פ לבדוק התאמה כימית בין הקליעים בגופו של רבין, והחומר הכימי בדפנות חורים הירי בבגדים.
- אבל לא אלמן ישראל. ההרכב הכימי של החור במעיל אינו תואם את ההרכב הכימי של הקליעים. פצצה לא קטנה. הקליעים שהרגו את רבין אינם הקליעים שפגעו במעיל.
ויש עוד. קחו קפה ותמשיכו.
- חור הקליע היחיד בשיר השלום המקופל ל 4 ושהוכנס לכיס המעיל מלפנים, צולם מעל הקבר בידי איתן הבר. חור 1 מהקליע שפילח לכאורה את השיר המקופל ל-4, במקום 4 החורים הצפויים (אני מחזיק בשלושת הצילומים המקוריים מהנגטיב המקורי שצולמו ע"י רובי קסטרו ממעריב, אחד מסרתי לגנזך הלאומי).
- וחשוב עוד יותר, שיר השלום שבגנזך התגלה כזיוף שיר השלום המקורי שהוצג מעל הקבר, וזאת באמצעות סילוק ההוכחות המרשיעות (סילוק סימן חור הקליע, סימני הרשף והדם בדף השיר).
- רבין העולה על רכב השרד אבל למרבית הפלא מגיע לאיכילוב באמבולנס של נטן (ניידת טיפול -נמרץ) עם מסכת חמצן על הפנים, ומזוהה כאלמוני (הדו"ח הראשון המתאר את הטיפול ברבין).
- דרך של דקה אחת (1 דקה, מרחק פחות מ 1 קילומטר) מבניין העיריה לביה"ח (ניסוי ברכב) נמשך בפועל 22 דקות ! לאן הם יצאו לטייל?
- דמתי מסתיר את ה 22 דקות וטען שהגיע לביה"ח עם רבין ורובין בתוך 2 דקות..
רובין שהיה אחראי על אבטחת רבין בעצרת, העלים את העברת רבין לאמבולנס, וטען שהגיע עם רבין הפצוע במכונית השרד לאיכילוב.
.
לא צריך להיות גאון כדי להבין איפה רבין נורה.
.
ואם משהו לא ברור דיו, האחראי על האבטחה באיכילוב העיד וחתם על עדותו בפני יעקב וורקר נשיא הכבוד של אירגון רו"ח, על שהמושב הקדמי ברכבו של רבין היה מלא בדם.
.
- ראיות נוספות, ביניהם מדעיות בליסטיות חותכות, מוכיחות שלא הקליעים של יגאל עמיר פילחו את גופו של רבין, יוצגו בנפרד. לא מספיק להיום?
.
והחלק הפיקנטי, הזיופים:
- חלקים מסרטו של קמפלר שהוצג בערוץ 2 ובפני ועדת שמגר על הרצח, זויפו, תמונת הירי זויפה !!!
- צילום הירי בידיעות אחרונות זוייף,
- הפציעות מהקליע שפגע לכאורה ביורם רובין בעלות תכונות קסם. ולא אפרט. יורם רובין המשמש היום כראש האבטחה בשבכ, יכול להתפאר ביכולתו להפיק סרט דימיוני.
- ופרופ' היס עלה על כולם בשיעור הדמיון היצירתי, שקרים שקרים... ספרתי כ 10 מהם בדו"ח הפתולוגי.
כולל צילום הרנטגן שמתגלה כמלאכת מחשבת בשיעור הזיופים האידיוטים. דוגמת קליעי הולופוינט שנפתחו עפי הדוח כמו שושנה, נראים ברנטגן עגולים וללא העלים. בדיקה מדויקת מגלה שהם נראים ברנטגן כמטבעות (הח"מ פיסיקאי ממפתחי ה CT הטומוגרף הממוחשב של אלסינט, שעיקרו צילום רנטגן תלת מימדי).
.
אני מזמין כל אחד מהם בנפרד לתבוע אותי על דיבה. יכול להיות נחמד. מקווה שלא יקרה לי משהו חמור יותר. לרבין קרה, וככל הנראה גם לסוכן השב"כ יואב קוריאל.
ומילה נוספת.
דליה רבין שהתראיינה ב"עולם האשה" ובטלויזיה (רזי ברקאי) בבקשה לפתוח את החקירה מחדש, העבירה בקשה לראש הגנזך הלאומי לסייע לי בחקירה, לאחר שבקשה ממני בכנסת שאבטיח לה שלא ארים ידיים.
אלא שזמן לא רב אח"כ נעלמה.
יעקב ורקר סיפר לנוכחים בהרצאה שדליה רבין אמרה לו שהיא אוימה.
בראשית החודש בראיון ברדיו גלי ישראל עם שרון גל הוא סיפר שלטענתה היא "זרקה אותי"... די מפתיע ממי שפרסמה בראיון בעולם האשה (נוב 99) שהיא מבקשת כל עזרה בפענוח הרצח של האבא שלה.
היום היא לא רוצה לדעת?
בשיחתי עם העוזרת שלה היא טענה להד"מ "ובלשונה: גם אתה מאמין למה שאומרים בתקשורת?".
מי מהם אינו אומר אמת?
.
והאידיוט המצוי יגיד לך שאתה הזוי.
האם לדעתכם יספיקו הוכחות אלו להביא את התקשורת הישראלית לכאן או למסיבת עיתונאים בתוך סידרת הרצאות שאני מתכנן?
האם ממצאים אלו יביאו את היועמ"ש וחוקרי המשטרה לפתוח בבחינת הממצאים?
ואם לא, יש עוד מלא החופן.
.
ההרצאות מתוכנות במסגרת פורום קפה שפירא ובמסגרת האדסטארט לגיוס הון למען תושבי דרום ת-א.
נ.ב.
בתגובה לתמיהות המגיבים, אני לא יודע אבל ניתן להניח שרק בודדים בשב"כ היו שותפים לשלב האחרון הקטלני, שהחל בהתנקשות מבויימת המוזכרת בספר הלימוד של השב"כ, שלב לו היו שותפים רבין פרס ולאה רבין. האם זאת הייתה הסיבה שרבין הודיע לשרעבי, הנהג הקבוע, ביום שישי לפני העצרת, שהוא רבין לא מתכוון להגיע לעצרת?
.
וראוי לומר מילת תודה לנתן גפן איש המחשבים שהחל את האיסוף וניתוח החומר. נכנסתי לפרשה רק ב 99 בעקבות פרסום מחקרי על הזיופים בפרימריז של מפלגת העבודה בראשות אהוד ברק, שם פוברקו עשרות אלפי טפסים במחשב המרכזי עצמו, על חשבון אדיסו מאסלה האתיופי.
וכך הוא הגיע אלי עם חומר רב לבקש סיוע מדעי. בעקבות דליה רבין והגנזך הלאומי נתפתח בפני עולם מידע רחב.
ומילה קטנה נוספת על הגינות התקשורת והמערכת המשפטית.
התקשורת הישראלית המשטרה ומערכת המשפט ידעו וחיפו ידעו ושתקו על הזיופים בפריימריז בראשות אהוד ברק. חלקם ממידע און ליין שהועבר אליהם מהמחשב המרכזי בזמן אמיתי באמצעות נל"ן (4 קווי נלן שהועברו לטלויזיה והרדיו), חלקם בעקבות המאמר שהציג את ממצאי המחקר שקימתי בפרשה (קלמן ליבסקינד מקור ראשון).
וכך גיליתי שלמרות הדיבורים היפים על גזענות וזכויות אדם, אצל הנאורים... שחור לא נחשב.
קישורים:
תחילה הערה, היחס התקשורתי בעתון הארץ ובעקבותם בעתונים נוספים בהארץ ובעולם על מחקרי ברבין מזכיר את היחס התקשורתי לתחקיר מוחמד א-דורה אותו הובלתי מטעם צהל.
גם שם העולם לא רצה להאמין שהאירוע בוים וזאת לאחר שהרצאתי בפני מיטב המומחים לקרינמינולוגיה בארה"ב ובעולם כולל ישראל, בכנס השנתי של האקדמיה האמריקאית למדעי המשפט ה-AAFS (פברואר 2005, ניו אורלינס).
ועוד קודם, המאמר באטלנטיק היוקרתי התומך במחקר, ע"י פאלוז העוזר של נשיאי ארה"ב קרטר וקלינטון (קישור מצורף) שהגיע אלי בהמלצת פרופ' גבי ווימן. העיתונאי המכובד לא הבין מדוע הוא מטריח עצמו לחצות את האוקינוס, בעוד עיתונאים בישראל לא טורחים לבחון את ההוכחות הנמצאות על סף דלתם.
.
קישור לפוסט המציג את שיר השלום המזוייף כולל המסקנות המתבקשות לזהותו של הרוצח האמיתי.
https://m.facebook.com/story.php…
.
מעריב\NRG על תחקירי בא-דורה ורצח רבין
http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/340/078.html
.
ישראל היום על תחקיר מוחמד א-דורה
http://www.israelhayom.co.il/article/89997
.
עדות ע"י אחד מבחירי המדענים בישראל על ערך ההוכחות המדעיות בהרצאתי על רצח רבין, בהשתתפות ס. ניצב אלכס פלג, שהיה עוזר ראש המז"פ, בפני חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי.
http://www.inn.co.il/Besheva/Article.aspx/9945
.
המאמר באטלנטיק על מחקרי בא-דורה ע"י העוזר של נשיאי ארה"ב קרטר וקלינטון
https://www.theatlantic.com/…/who-shot-mohamme…/302735/שהציג את ממצאי המחקר שקימתי בפרשה.
וכך גיליתי שלמרות הדיבורים היפים על גזענות וזכויות אדם, אצל הנאורים... שחור לא נחשב.
קישורים:
תחילה הערה:
היחס התקשורתי בעתון הארץ ובעקבותם בעתונים נוספים בהארץ ובעולם על מחקרי ברבין מזכיר את היחס התקשורתי לתחקיר מוחמד א-דורה אותו הובלתי מטעם צהל.
גם שם העולם לא רצה להאמין שהאירוע בוים וזאת גם לאחר שהרצאתי בפני מיטב המומחים לקרינמינולוגיה בארה"ב ובעולם כולל ישראל, בכנס השנתי של האקדמיה האמריקאית למדעי המשפט ה-AAFS (פברואר 2005, ניו אורלינס).
ועוד קודם לכן המאמר באטלנטיק היוקרתי התומך במחקר ע"י ג'ימס פאלוז העוזר של נשיאי ארה"ב קרטר וקלינטון (המאמר מצורף) שהגיע אלי בהמלצת פרופ' גבי ווימן, שלא הבין מדוע הוא מטריח עצמו לחצות את האוקינוס, בעוד עיתונאים בישראל לא טורחים לבחון את ההוכחות הנמצאות על סף דלתם.
.
קישור לפוסט המציג את שיר השלום המזוייף כולל המסקנות המתבקשות לזהותו של הרוצח האמיתי.
https://m.facebook.com/story.php…
.
מעריב\NRG על תחקירי בא-דורה ורצח רבין
http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/340/078.html
.
ישראל היום על תחקיר מוחמד א-דורה
http://www.israelhayom.co.il/article/89997
.
עדות ע"י אחד מבחירי המדענים בישראל על ערך ההוכחות המדעיות בהרצאתי על רצח רבין, בהשתתפות ס. ניצב אלכס פלג, שהיה עוזר ראש המז"פ, בפני חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי.
http://www.inn.co.il/Besheva/Article.aspx/9945
.
המאמר באטלנטיק על המחקר בא-דורה ע"י העוזר של נשיאי ארה"ב קרטר וקלינטון
https://www.theatlantic.com/…/who-shot-mohammed-al-…/302735/No comments: