Thursday, August 2, 2018

2018-08-02 אורי שוהם פורש מבית המשפט העליון - ברוך שפטרנו!

2018-08-02 אורי שוהם פורש מבית המשפט העליון - ברוך שפטרנו!
על פי מיטב המסורת העות'מנית, שחררו היום אסיר לכבוד פרישתו של אורי שוהם, כמו ביום ההולדת של השולטן.  אולם דבר לא ישנה את מורשתו השיפוטית המתועבת של אורי שוהם:
* אורי שוהם עסק במרמה על חושף השחיתות ברשות המסים שוקי משעול, והכניס אותו לכלא על סמך החלטה בלתי חתומה על "פלוני". ושב"ס בהנהגת מפקדת הגולאג עפרה קלינגר קיבל את שוקי משעול למאסר על סמך מסמך מפוברק ומרמתי זה, בניגוד להוראות  המפורשות בחקיקה...  ולקינוח - אורי שוהם הפעיל על התיק המרמה כולו חיסיון ללא בסיס בחוק (מהסוג הנקרא על ידי האגודה לזכויות האזרח "חיסיון מנהלי")...  זאת, בשעה שהמערכת כולה, ובראשה בית המשפט העליון, עוסקים בסנדקאות לשחיתות של רות דוד בתפקידה כפרקליטת מחוז ת"א...
* אורי שוהם הוא חלק מכנופיית השופטים הנוקמים, המחזיקים את הבלוגרית לורי שם-טוב כבר שנה וחצי במאסר לפני משפט, רומסים את זכויותיה הבסיסיות להליך ראוי, משפט הוגן ופומבי. אולם פרקליט המדינה שי ניצן ציין היום את מעצרה של לורי שם טוב כמיטב מורשתו השיפוטית של אורי שוהם!  זאת, בשעה שהמערכת כולה, ובראשה בית המשפט העליון, עוסקים בסנדקאות לשחיתות של עו"ד ברק לייזר, היועץ המשפטי של הנהלת בתי המשפט, שותף בכיר ב"כנופיית הטרור הרשתי"...
מערכת החוק והמשפט, ובראשה בית המשפט העליון, היא קדקוד השחיתות השלטונית: מסנדקת את המושחתים, ורודפת חושפי שחתויות ופעילי מחאה. הציבור אינו מטומטם, והיחצ"ן הטוב בעולם לא יעזור לבית המשפט העליון...  כפי שכתב פרופ' מוטה קרמניצר - "מערכת משפטית שמגנה בעיקר על עצמה"... וכפי שאמר נשיא המדינה בטכס השבעת השופטים: "הציבור שופט... הציבור זכאי לדרוש הליך נקי ושקיפות... בתי משפט שאיבדו את אמון הציבור - אין להם זכות קיום"...
ברוך שפטרנו מעונשו שלזה!
Image may contain: 1 person Image may contain: Joseph Zernik, smiling   


תל-אביב, 02 לאוגוסט - אז מה אומר היום אורי שוהם עם פרישתו: " אין לחסום ביקורת, חריפה ככל שתהיה, על פסק דין זה או אחר - אך לא בצורה אישית נגד השופטים"... 
מצטער, אבל אני לא מבין את אורי שוהם: 
* אורי שוהם וכנופיית השופטים מתעללים בלורי שם-טוב, מחזיקים אותה כבר שנה וחצי במעצר לפני משפט, מנהלים משפט שדה, רומסים את זכויות היסוד להליך ראוי, משפט הוגן ופומבי(בשעה שהמערכת כולה, בראשות בית המשפט העליון, עוסקת בהגנה על היועץ המשפטי של הנהלת בתי המשפט ברק לייזר, שותף בכיר ב"כנופיית הטרור הרשתי")  - אבל זה לא אישי? 

* אורי שוהם דפק עונש מאסר בפועל לחושף השחיתות ברשות המסים שוקי משעול (בשעה שהמערכת כולה, בראשות בית המשפט העליון, עוסקת בהגנה על פרקליטת מחוז ת"א רות דוד, ששיבשה את חקירת השחיתות ברשות המסים, קיבלה שוחד, וכו') - אבל זה לא אישי? 


פרשת הבלוגרים והשופטים הנוקמים 
תמונות.  כנופיית השופטים הנוקמים, ובכללם אורי שוהם, רומסת את זכויות היסוד של הבלוגרים לורי שם-טוב ומוטי לייבל, שהובילו את המחאה נגד שחיתות בתי המשפט לענייני משפחה.  בו בזמן, הכנופייה, בראשות בית המשפט העליון מאתרגת את שותפם - עו"ד ברק לייזר, היועץ המשפטי של הנהלת בתי המשפט.
---

פרקליט המדינה שי ניצן ציין היום את מעצרה של הבלוגרית לורי שם-טוב כתרומתו של אורי שוהם למשפט בישראל!
פרקליט המדינה שי ניצן חתום בעצמו על כתב האישום הדרקוני נגד הבלוגרים לורי שם טוב ומוטי לייבל.  נוכלותו של פרקליט המדינה  שי ניצן, ותרומתו לפריחת השחיתות השלטונית בישראל ידועות לכל. אבל שי ניצן מוצא לנכון למנות את מעצרה של לורי שם-טוב - כבר שנה וחצי לפני משפט ("יותר מסוכנת מדומרני, יותר מפחידה מקסטיאל") כהישג שיפוטי של אורי שוהם... שי ניצן חוזר בעצם על קביעתו של פרופ' מוטה קרמניצר - מערכת המשפט המושחתת עוסקת בעיקר בהגנה על עצמה.
"עיקרון חשוב נוסף נקבע בהחלטתו של השופט בעניין לורי שם טוב בו עסק בתופעה הקשה שאנו חווים לצערנו של השמצה גסה ופוגענית דרך האינטרנט, של עובדי ציבור.בהחלטתו לאשר את מעצרה עד תום ההליכים של החשודה בתיק, קבע השופט כי פרסומים מכפישים ובוטים כלפי עובדי ציבור שפירסמה החשודה, הם בגדר אלימות מילולית הניצבת ברךף החומרה הגבוה ביותר ואין להמעיט בחומרת המעשים רק משום שאין מדובר באלימות פיזית.החלטה זו תורמת, לטעמי רבות, לחיזוק במאבק התקיפות המילוליות החריפות אשר רבו לצערי לאחרונה נגד עובדי ציבור רבים העושים מלאכתם נאמנה במסירות, למען לא יוטל עליהם מורא ולמען יוכלו לעשות תפקידם ללא מורך וללא חת לטובת הציבור."
29.01.2018 - השופט אורי שהם האריך מעצר העיתונאית לורי שם טוב מעבר ל- 9 חודשים ללא הנמקה. 
הדיון התקיים בבית המשפט העליון בירושלים ב- 07.01.2018 בפני השופט אורי שהם ע"פ בקשת הפרקליטות להארכת מעצרה של העיתונאית לורי שם טוב מעל 9 חודשים מיום הגשת כתב האישום.
השופט אורי שהם בפתח הדיון קבע כי "ללא תסקיר חיובי עם אפשרות למצוא מפקחים וערבית מתאימים אין מצב שהיא (העיתונאית לורי שם טוב) תשוחרר", וזאת עוד בטרם שמע את עמדת הסנגוריה והתביעה בנושא.
עו"ד יהונתן רבינוביץ' טען כי לשם טוב לא מתאפשר לעיין בחומר החקירה כשהיא בבית הכלא, וגם הציג דוגמאות של מקרים חמורים יותר ממה ששם טוב מואשמת (פרסומים מכפישים באינטרנט), של סחיטה באיומים של עשרות קשישים, או העלמות מס שבהם הנאשמים שוחררו עקב הימשכות הליכים.
אורי שהם החליט מבלי להתייחס לטיעוני הסנגוריה
השופט אורי שהם החליט ע"פ המתווה שפתח בו בתחילת הדיון טרם שמיעת הצדדים והוא להמתין לתסקיר המבחן.
נכון להיום (29.01.2018) תסקיר המבחן פסל את כל המפקחים, וממתינים לאפשר לק. מבחן חדש להיכנס לבית הכלא ולדבר עם לורי שם טוב לתחילת המבחן.
https://www.youtube.com/watch?v=0brRfHX5aBw  

פרשת השחיתות ברשות המסים
 
תמונות.  כנופיית השופטים, ובכללם אורי שוהם, רדפה ורודפת את חושפי השחיתות ברשות המסים. אורי שוהם שלח את שוקי משעול למאסר בפועל...  בו בזמן, הכנופייה כולה, בראשות בית המשפט העליון, מאתרגת את רות דוד, והשחיתות בפרקליטות מחוז ת"א בעניין רשות המסים.
---תמונה.  כתב החלטה בדוי, מרמתי, בלתי חתום, על שם "פלוני", שעל פי הוראת השופט אורי שוהם "המבקש יתייצב לריצוי עונשו... כשברשותו...עותק מהחלטה זו."  שוקי משעול התקבל בסופו של דבר למאסר על ידי שב"ס על סמך שיחת טלפון עם מזכירות בית המשפט העליון...
---
תמונה.  תשובה מרמתית של שב"ס על השאלה - מהם הכתבים המשמשים היום את שב"ס לקבלת אדם למאסר...
---

שוקי משעול: שופט בית המשפט העליון אורי שוהם מתמיד בהונאה מתועבת, ונציבת שירות בתי הסוהר עפרה קלינגר עומדת לקבל אדם למאסר שלא כדין
שופט בית המשפט העליון אורי שוהם הנפיק "צו מאסר" מפוברק והפעיל "חיסיון" מפוברק על התיק כולו. השילוב של חיסיון מפוברק ושיבוש כתבי בית דין והליכי משפט מוכר ברחבי העולם כבר מאות שנים כסימן היכר של בתי משפט בלתי כשירים ו/או מושחתים. שירות בתי הסוהר מתכוון להכניס אדם למאסר על פי "צו המאסר" המפוברק של השופט אורי שוהם. יש לראות בהתנהלותם של השופט אורי שוהם ושירות בתי הסוהר הפרה חמורה של זכויות האדם. הנסיבות בכללן מעמידות את ההצהרות הנשגבות של בית המשפט העליון לגבי "מהפכה חוקתית" ודבקותו של בית המשפט העליון בזכויות האדם כתעלול יחצנות - ותו לאו! כבר 15 שנים שמערכת המשפט ואכיפת החוק עוסקת בחיפוי על המושחתים ברשות המיסים, ובמקביל - ברדיפת חושפי השחיתויות ברשות המסים. רדיפת חושפי שחיתויות היא סימן מובהק של משטר מושחת! 
קראו את הפוסט השלם: http://inproperinla.blogspot.co.il/2017/…/2017-05-07_50.html
---

No comments: