Wednesday, August 31, 2016

2016-08-31 כת הממזרים בפעולה: הונאה של השופט מנחם הכהן, משפחה י-ם, על ז'ואל בן-סימון- קרבן האישפוז הכפוי ביזמת שרת המשפטים איילת שקד...

כת הממזרים בפעולה: הונאה של השופט מנחם הכהן, משפחה י-ם, על ז'ואל בן-סימון- קרבן האישפוז הכפוי ביזמת שרת המשפטים איילת שקד...
השופט מנחם הכהן, בית המשפט לענייני משפחה י-ם, הנפיק כתב החלטה שקרי ומטעה, בדוי/למראית עין, וגרם לאישורו "העתק מתאים למקור" שלא כדין, והמצאתו שלא כדין על ז'ואל בן-סימון.  החלטת נציב תלונות הציבור על השופטים בפרשת ה"פרוטוקולים המפוברקים" של השופטת ורדה אלשייך מציינת בפירוש, שכתבי החלטות בנט-המשפט, שעליהן חותם מים "טיוטא" - הן החלטות בלתי חתומות, חסרות תוקף.  החלטת הנציב גם אומרת בפירוש שאסור לאשר כתבים מסוג זה "העתק מתאים למקור", ואסור להמציא אותם.  אבל כת הממזרים בשלה - ממשיכים בהונאות מכס המשפט...
ז'ואל בן-סימון הפגינה במשך 4 ימים מול משרד שרת המשפטים נגד ההונאות עליה בבתי המשפט.  לאחר פגישה של מספר דקות עם השרה, גרמה איילת שקד באמצעות עו"ד יעל קוטיק ממשרדה לאשפוז כפוי של ז'ואל - שיש לראות בו הפרה חמורה של זכויות האדם.  ובמקביל - ממשיכות ההונאות על ז'ואל בבתי המשפט.  בזה לא טיפלה איילת שקד...
מערכת המידע נט-המשפט הפכה למכשיר הונאות שהביא להשחתה כללית של בתי המשפט.  הנפקת כתבי בית דין למראית עין מוכרת ברחבי העולם כעבריינות חמורה של שופטים ואנשי בתי המשפט... אבל אצלנו עדיין לא נכנס אף אחד מהשופטים חברי כת הממזרים לכלא... 
קראו את הפוסט השלם בבלוג:  http://inproperinla.blogspot.co.il/2016/08/2016-08-31.html
 

תמונה: השופט מנחם הכהן, בית המשפט השלום ירושלים - חבר כת הממזרים.  ז'ואל בן סימון - קרבן הונאות השופטים ואשפוז כפוי ביזמת שרת המשפטים איילת שקד, לאחר שהפגינה נגד שחיתות השופטים...
____
מאהל המחאה ת"א, 31 לאוגוסט - היום העלתה ז'ואל בן סימון לרשת מסמך החלטה בדוי/למראית עין, שקרי ומטעה, מאת השופט מנחם הכהן, בית המשפט השלום ירושלים.
הנפקת כתבי בית דין למראית עין היא התנהלות עבריינית מוכרת ברחבי העולם.  אבל אצלנו - אף אחד מהשופטים חברי כת הממזרים לא נכנס עדיין לכלא!
להלן כתב ההחלטה הבדוי/למראית עין, ומה שכתבה ז'ואל בן סימון:לתשומת ליבה של שרת המשפטים איילת שקד!
אם מסמך זה לא הצחיק אותך עד דמעות, סביר להניח שאין לך חוש הומור לדיאגנוזה שהביאה לאשפוזי הכפוי תחת קבלת תרופות פסיכוטיות בניגוד לרצוני שניתנה ע"י הפסיכיאטרית יובן אליזבט מבית משוגעים "איתנים":
"את מבולבלת, לא יודעת להבחין בין מציאות לדימיון".
ואליך כבוד השרה, תשפטי בעצמך האם המסמך הוא דמיוני או שמא הוא מציאות עגומה ובניצוחם של שופטייך "המקצועיים".
אני מבקשת מכבוד שרת המשפטים לעיין במסמך המצ"ב ולתהות האם זוהי התנסחות ראויה של שופט בבית משפט במדינת ישראל?! או שמא זהו פרי דמיוני?
להלן הנקודות שמעלות תהיות לגבי אותנטיות המסמך.
א. נשאלת השאלה, ממתי ניתנת החלטה של שופט על "טיוטה"?!
היות והשופט אינו מכיר את התיק - ,הרבה לנחש ובתהיות רבות.
על הטיוטה חותמת "נאמן למקור".
למה התכוון המשורר? שהמסמך "נאמן" למקור הטיוטה או למקור של המקור שהוא טיוטה?
ב. מדובר בתיק משמורת בתמ"ש 4835-06-13, שבפועל נסגר במרמה ב- 18/5/15 בידי השופט אלבז ובתן צו במרמה מבלי שנידון כלל משמורת הילד.
אדגיש ואציין כי כל פרטיו האישיים של בני הקטין מופיעים בתיק הנ"ל.
לפיכך, נשאלת שאלת "מיליון הדולר": איך יתכן שהשופט לא יודע את זהותו הקטין , בסעיף 1: "(שם לא ידוע)". בסעיף 4: "העדר שם הקטין".
אך, בסעיף 5, ובאופן מפתיע, השופט גילה את שם בני ומספר ת.ז. ש"כנראה שם הקטין" (מודגש), ועדין יש לשופט ספקות לגבי זהות בני הקטין.
תמוה בעיני, איך השופט נותן החלטה בתיק שנסגר מעל לשנה.
ג. נשאלת השאלה, האם השופט מנחם הכהן הינו נביא?
איך ידע השפוט בתאריך ה- 26/7/16 (סעיף 2), שאשב 4 ימים במשרד המשפטים, כאשר בתאירך הנ"ל, שהיתי יומיים בלבד!!!
אציין, כי 4 ימים של שהייתי במשרד המשפטים - הסתיימו ב- 28/7/16 לאחר שיחתי עימך.
ד. כבוד השרה, האם עו"ד ענבל וייל מהסיוע המשפטי נשלחה על ידך ל"ייצגני" ללא ידיעתי, ללא הסכמתי, ללא החתמתי על יפוי כח וללא חתימתי על תצהיר???????
האם ידעת שכל תיק הגרושין מנוהל באותה שיטת נלוזה, מבזה ומתבזה המתנהל במדינה "דמוקרטית"?
ה. אולי אני מבולבת, את מי "מייצגת" עו"ד ענבל וייל? אותי, את הגרוש יורם צ'נרו, או מייצגת את המערכת המשפטית המושחתת ואת צרכיה.
ו. לעניין סעיפים 4 ו- 5:
בסעיף 4: ,למה התכוון המשורר-השופט האם הוא נעתר לבקשת עו"ד וייל (שלא ברורה הבקשה).
או לסירוגין, בסעיף 5 השופט נעתר לבקשת עו"ד וייל.
כנראה שהשופט טרם החליט אם נעתר או לא נעתר לכן החלטתו ניתנה על טיוטה !!!
ולשאלת השאלות, האם אני מבולבלת שלא יודעת להבחין בין מציאות לדימיון" הדיאגנוזה הראשונה שניתנה ע"י הפסיכיאטרית אליזבט יובן.
או שמא....
האם אני מסוכנת לציבור מהערכת המשפטית המושחתת, ולכן ציוות על כליאתי בבית משוגעים "איתנים"?!
ואליכם חבריי המדהימים:
אני סומכת על האינטליגנציה שלכם (בניגוד לממסד שמזלזל בשיטתיות באינטליגנציה של הציבור במדינה ישרא - הל)/
תודו שזה מצחיק מאוד 
קישורים: 
[1]  Israel: anti-judicial corruption protester placed under compulsory psychiatric 
hospitalization

No comments: