Thursday, August 4, 2016

2016-08-04 שחיתות בתי המשפט ומקצוע עריכת הדין - פוסט של עו"ד דוד לוי

2016-08-04 שחיתות בתי המשפט ומקצוע עריכת הדין - פוסט של עו"ד דוד לוי
הדלפה של עו"ד דוד לוי - מקור מפוקפק. אין ספק שהיה בעברו חבר מן המניין בכנופיית שלטון החוק, אבל נשרף. יחד עם זאת, עדיין יש לו מקורות מצויינים... ודיווחים קודמים שלו גם השתקפו בדיווחים של התקשורת הממוסדת.  יש לראות את שחיתות בתי המשפט ומקצוע עריכת הדין כ"משבר חוקתי" באומה ללא חוקה...

מאהל המחאה ת"א, 04 לאוגוסט - פוסט חדש (העתקו להלן) של עו"ד דוד לוי מתאר את "החקירה הגדולה", עליה דווח בתקשורת בקווים כלליים וברמיזות בלבד.. ("בדיקה", "טיפול" או שאר ירקות מבית מדרשם של רוני אלשייך ואביחי מנדלבליט).
* מזכירויות בתי המשפט מאוזכרות כאן כמוקד פעילות של הכנופיה: לכך יש ראיות למכביר ממקורות אחרים.
* הפרשה הבלתי נגמרת של השחיתות ברשות המסים: גם למידע המתואר כאן על ידי דוד לוי סימוכין ממקורות אחרים.
* פרשת רצח תאיר ראדה והמשפט המפוברק של רומן זדורוב - ספינת הדגל של שחיתות בתי המשפט ומקצוע עריכת הדין: המידע על א.ק. בלתי אמין לדעתי, אבל המידע על נופר בן דוד מוכר וידוע ברבים.  עורכי הדין של  נערות, המוזכרות בתדיר כחשודות במעורבות בפרשה, הגישו לפני כחודש מכתב לראשי קבוצת התומכים בחפותו של רומן זדורוב - דרישה להתנצלות, פיצוי כספי, ומחיקת מידע מהרשת - לפני הגשת תביעת דיבה.  בתגובה, פרסמו מקבלי האיומים הודעה - שישמחו להיתבע לדין, כיוון שזאת תהיה הזדמנות פז לבחון שוב בציבור ובזירה המשפטית את כל חומר הראיות לגבי מעורבות הנערות ברצח תאיר ראדה ז"ל וחפותו של רומן זדורוב...
ספק אם יש מנגנון בארץ המסוגל להתמודד עם שחיתות מסוג זה ובהיקף זה.  התרופה של הכנופיה היא בנסיונות השתקה - ספק אם יצליחו.
 יש לראות את שחיתות בתי המשפט ומקצוע עריכת הדין כ"משבר חוקתי" באומה ללא חוקה...
___________________

31.7.2016

בדיקת המשטרה בעניינו של נתניהו- "ניהול ארגון פשיעה" - מאפיה כחול לבן
פגישה עם מקור מוסמך המעורה בפרטי הפרשה
היום קיים כותב שורות אלו פגישה עם מקור מאוד מוסמך המעורה בפרשת ה"חקירה הגדולה" הנחקרת על ידי היחידה הארצית לחקירות הונאה בימים אלו, ואשר הוגדרה על ידי היועץ המשפטי לממשלה, בהקשר לראש ממשלת ישראל, כבדיקה.
הגדרת החקירה "ניהול ארגון פשיעה"
מהות החקירה כפי שהיא מוגדרת על ידי יאח"ה הינה "ניהול ארגון  פשיעה". ויודגש, קיומו של ארגון הפשיעה אינו כלל מוטל בספק, והוא בכל מקרה יהפוך להיות לחקירה הגדולה ביותר בתולדות מדינת ישראל, שכן מדובר בארגון פשיעה המורכב מאלפי חברים, רובם עוסקים בתפקידים שונים בשירות הציבורי (לרוב משפטנים אך לא רק), והם מהווים "פרילנסרים" של הארגון. רוב חברי הארגון משויכים בקרבה הארגונית שלהם, בדרך כלל למספר משפחות  שונות ברחבי הארץ על  פי מקור גיוסם (המשפחה אשר גייסה אותם).
חלקם, מתקשים לזהות עצמם כחברי ארגון פשע והם רואים עצמם כ"מסייעים ועוזרים" לממנה שלהם או למומלציו. רוב חברי המאפיה מזוהים עם מפלגת הליכוד.
בכירי הליכוד מקורבים לחברי המאפיה בשיטה של יד רוחצת יד
הגם שככול ארגון פשע, הארגון הוא כלכלי במהותו, ואולם, כאמור בהיותו מזוהה בעיקר עם מפלגת הליכוד, הרי שבכירי הליכוד משולבים עם חברי המאפיה בקשרים חברתיים עמוקים ונהנים לא פעם מחסדיהם. בכירי הליכוד מצידם מסייעים לחברי המאפיה ואו למי מטעמם במערכת הפוליטית והממשלתית ככול יכולתם ובשיטה של יד רוחצת יד.
אמצעי השליטה של המאפיה במנגנון הממשלתי הינו גיוס עו"ד וצעירים אחרים בוגרי מכללות לשירות הציבורי
כאמור, מספר משפחות דומיננטיות שולטות בארגון, כאשר אמצעי השליטה המרכזי הוא גיוס-מינוי בוגרי מכללות (בעיקר תלמידי משפטים)  לשירות הציבורי עקב הקשרים בצמרת, קרי כפרקליטים, יועצים משפטיים במשרדי ממשלה, וכמנהלים זוטרים או בכירים, בכל המגזר הממשלתי והציבורי, לרבות קופות חולים והגופים ההסתדרותיים. חלק ממומלצי המאפיה אף מונו לשופטים.
שליטה של המאפיה במזכירות בית המשפט ובניתוב תיקים
רוב העוזרים המשפטיים במערכת בתי המשפט ולרבות עובדות משפטיות בכירות במערכת בית המשפט הם מינויים של המאפיה דבר הנותן למאפיה מוטת שליטה מלאה על כל מה שקורה בתיקי בית המשפט. למאפיה נגישות לכל תיק המתנהל בבית המשפט, הן לצורך קבלת כל פרטיכל או כל מסמך אחר, ובכל עת. במידת הצורך פועלת המאפיה לקבוע את מועד הדיון בתיקים, קביעת השופטים הדנים בתיקים, ובמקרים חשובים אף דואגים לסלק נספחים או חלקים מכתבי טענות בתיקים של יריבים משפטיים של אנשי שלומם.
המאפיה מעורבת בהטיית הבחירות לטובת הליכוד- בכירה עדת מדינה
למאפיה הייתה מעורבות בהטיית הבחירות האחרונות וזאת על ידי חדירה למחשבי וועדת הבחירות. בידי המשטרה נמצאת בכירה בועדת הבחירות המרכזית המשמשת עדת מדינה להונאת הבחירות הגדולה. איננו יודעים בוודאות את זהות הבכירה הנ"ל אבל רק נציין כי באתר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-21 נפקד פרסום שמה של מנכ"לית הוועדה- עו"ד אורלי עדס וכך גם מהתמונות הייצוגיות של  אתר הבחירות.  (מצורף קישור)
יצוין כי באתר הבחירות לכנסת ה-20, במיוחד בתמונות הייצוגיות של האתר מככבת המנכ"לית עו"ד אורלי עדס. (מצורף קישור)
עובדי רשות המיסים "מסדרים" מסלול ירוק ליהלומנים לצורך הברחת סחורה לארץ ללא מס
אגף מיוחד במאפיה הישראלית שמור לעובדים הבכירים ברשות המיסים. עובדים אלו שולטים ביד רמה בתעשיית "פטורים" שלא על פי הדין וויתור על מיסים. כך למשל עובדי המאפיה מבצעים "ימי מסלול ירוק" למקורבים, כאשר בימים מרוכזים אלו המסלול עובד רק "על ירוק" והמקורבים יכולים להחדיר לארץ מטילי זהב ויהלומים ורכוש יקר אחר.
הפללת זאדורוב בוצעה על ידי המאפיה
עוד עדכן אותי המקור, כי הפללת זאדורוב הייתה פעולה של המאפיה וזאת בעקבות תשלום שביצעה משפחתה של הרוצחת א.ק. למאפיה. ל- א.ק. כזכור הייתה אובססיה לדם ואיתה בעת הרצח הייתה נופר בן דוד ביתו של איש משטרה.
לפי שעה חסרות ראיות מוצקות הקושרות את בנימין נתניהו למאפיה אם כי אין ספק כי הוא נהנה משרותיה כגון בהונאת הבחירות
חרף כל האמור לעיל, יש לציין כי לפי שעה אין ראיות מוצקות וישירות הקושרות את בנימין נתניהו למאפיה, אף שאין כל ספק שהוא נהנה משרותיה ובמיוחד מהונאת הבחירות בזכותה יכול היה לקבל את הגה השלטון במדינת ישראל אף שבפועל מספר  המנדטים האמיתי של הליכוד לא עלה על 22.