Wednesday, February 6, 2019

2019-02-05 "אדם גולד" -- הפתרון הסופי - מעצר עולם ללא משפט!


"אדם גולד" -- הפתרון הסופי - מעצר עולם ללא משפט!

----
"אדם גולד" מראה "מסוכנות" מאותו סוג בדיוק כמו לורי שם-טוב - "השפעה במרחב החברתי", שעוסקת בביקורת מערכת החוק והמשפט. הפתרון ברור ומובן מאליו: מעצר עולם ללא משפט!
---
Itai Leshem Itay Leshem
מיכאל מוריס-רייך וב טוען "אדם גולד מקודם על ידי גורמים מאורגנים, באמצעות פרופילים מזויפים, כדי שהפוסטים שלו יזכו לתפוצה רחבה. ושזכותנו לדעת מי הגורמים שמקדמים אותו."
ואני משיב: כל זמר מתחיל בארץ יודע שיש דרכים לשלם כסף לחברות סייבר כדי לייצר "צפיות" שקריות במספרים גדולים לשירים ביוטיוב... אתה מתעלם ממה שכתבתי - ישראל היא מעצמה ברמאויות סייבר. אז מישהו שילם אולי כסף למישהו, שסידר משהו ול"אדם גולד" יש כאילו תמיכה נהדרת.
אבל בין אם אלה שיתופים אמתיים ועוקבים אמתיים, ובין אם זאת רמאות - זאת לא עילה למנוע ממנו את חופש הביטוי!
נניח שהיה מתברר ש"ישראל היום" מזייף את מספרי התפוצה של הגיליון היומי. עוד יותר טוב: מישהו שילם שוחד למישהו, שזייף את נתוני התפוצה, ללא ידיעתו של העורך של "ישראל היום". האם זאת היתה יכולה להיות סיבה לסגור את "ישראל היום"?
להזכירך: בארה"ב חופש הביטוי, חופש המחשבה, חופש העיתונות, חופש הדת - כולם בתיקון הראשון לחוקה - העקרון היסודי ביותר של זכויות האזרח במשטר נאור! (שכחתי - אצלנו אין חוקה, העסק מתנהל על פי מה שבא לשופטים).
"אדם גולד" לא מפיץ "פייק ניוז". העובדות שהוא מפיץ הן נכונות. את ה"פייק ניוז" נתניהו מפיץ בחשבון האישי שלו בטוויטר. ועל זה לא עושים כלום, למרות שהיו יכולים לפעול על זה כ"מרמה" או "הונאה".
"אדם גולד" מפיץ דעות שלא מוצאות חן בעיני הפרקליטות והשופטים.
לדעתי - כמשפטן בכיר - בין אם המספרים של השיתופים נכונים או לא - "אדם גולד" מפגין "מסוכנות" מהסוג של לורי שם-טוב. צריך להכניס את "אדם גולד" למעצר עולם! ללא משפט!
למען יראו וייראו!
Comments
 • סיגלית שלו
  אם הבנתי נכון, אדם גולד הוא שופרו של נתניהו ואם כך הדבר, נתניהו מכיר מקרוב את שחיתות בתי המשפט שכן לפחות את ביתו בקיסריה רכש דרך בית המשפט. ואם כך הוא הרי לא יוכל לספר בגוף ראשון ואולי לשם כך המציאו "שם עט" לסופרים, משוררים וגם לפוסטיונרים.
  מעתה אמור "פוסטיונר" ולא "בוט"
  1
  • שי סאסי בוארון
   אדם גולד לא נראה לי שופרו של רה"מ בנימין נתניהו
   1
  • Hilik Duvdevani
   אדם גולד זה וקטור שיזיז אותנו עוד טיפה לפחות חופש ביטוי
   1
  • סיגלית שלו Hilik Duvdevani כל החוכמה זה איזונים. יכול להיות חוק נהדר שהכנסת תחוקק שיחיל את חופש הביטוי אבל כאשר מערכת המשפט ובראשם השופטים מושחתים הרי שהחוק הזה וכל חוק אחר יהווה חרב פיפיות ממש ישר אל בטנו הרכה של האזרח.
  Write a reply...

 • ירדנה קאפח
  אותי לא מעניין מטעם מי אדם גולד.
  כל עוד הוא כותב דברי אמת, אמשיך להפיץ את דבריו.
  2

2019-02-05 [צפו] סמוטריץ' עושה היסטוריה - מכריז - יש לנו בעיה עם שופטים מושחתים![צפו] סמוטריץ' עושה היסטוריה - מכריז - יש לנו בעיה עם שופטים מושחתים!
---
מכריז אצל הג'ינג'י - בטקס אביר איכות השלטון של התנועה לאיכות השלטון (הלקקנים בע"מ) - "האמת מעצבנת נורא" - יש לנו בעיה עם שופטים מושחתים!
אם הייתם מספרים לי את זה לפני שנתיים שלוש - לא הייתי מאמין שאזכה לראות את היום הזה...
---
הופיע בטקס של התנועה לאיכות השלטון, בו הם מעניקים כמו שעון "אביר איכות השלטון" לשופטי העליון המושחתים לאחר פרישתם.
אבל הפעם, מהבמה, סמוטריץ' הכריז שזה כבר לא סוד... כולם כבר מבינים. יש לנו בעיה עם שופטים מושחתים....
צעקות, מחיאות כפיים.... היסטוריה!
מאז שנות ה-70 של המאה שעברה לא הצבעתי, עכשיו אני שוקל להצביע לסמוטריץ' (לא זוכר איך קוראים למפלגה שלו)...
יש בעיה אחת קטנה: אני מתנגד למדיניות ה-D9. הנדל"ן הוא שלנו! למה להרוס? רק לפנות את הפולשים.
אז נחמה דר מסבירה לי שהבניין משוקץ, ואסור להשתמש בו יותר, ואפילו אסור להשכיר אותו. וכידוע, אני לא מתווכח עם נחמה..
TWITTER.COM
“יותר מחיאות כפיים מצעקות. אפילו בכנס התנועה לאיכות השלטון מבינים שגם במערכת המשפט יש שחיתות שצריך לבער. נעשה את זה בעזרת השם ביתר שאת גם בקדנציה…
Comments
 • שי סאסי בוארון
  כי אין שקיפות ציבורית בועדה למינוי שופטים ואין ביקורת ופיקוח עליהם חסר את #חוקת_התורה #משפט_עברי
  2
 • מיכאל מוריס-רייך וב
  הצעה לסמוטריץ', שאתה יוסי בוודאי תסכים לה: בואו נתחיל עם שחיתות השופטים והחלטותיהם בשטחים. מקובל? זה גם ייתן תוקף ואמינות לדבריו של סמוטריץ' וזה גם שטח שבו יש שחיתות מאד מאד בולטת ומובנית לתוך המערכת.
  1
  • שי סאסי בוארון
   הבנת שהשיטה היא מושחתת זה כבר השג נתחיל בכל מקום בארץ ישראל כולל ביו"ש
   1
  Write a reply...

 • Joseph Zernik
  מיכאל מוריס-רייך וב - רק רגע! רק רגע! הגענו לנקודה הקריטית שבה אתה מקבל בהבנה את המציאות ("המעצבנת נורא") - שיש לנו בעיה עם שחיתות השופטים? לא חשבתי שנגיע לרגע הזה... צריך לתת קרדיט לסמוטריץ' על זה שהוא הצליח להראות לך את האור?
  4
 • מיכאל מוריס-רייך וב
  ולי מתחשק להראות לכולכם את החור ...