Saturday, November 11, 2017

2017-11-11 לורי שם-טוב ומוטי לייבל - אסירים פוליטיים במשטר שהוא דיקטטורה שיפוטית!

לורי שם-טוב ומוטי לייבל - אסירים פוליטיים במשטר שהוא דיקטטורה שיפוטית!
מוצ"ש, 11 לנובמבר, רחבת "הבימה", תל-אביב - אירוע מחאה התקיים במוצאי שבת ברחבת הבימה בת"א נגד השחיתות בבתי המשפט לענייני משפחה בכלל, נגד לקיחת ילדים מהוריהם (בפרט הורים עניים), ובקריאה לשחרורם של הפעילים הפוליטיים לורי שם-טוב ומוטי לייבל, המוחזקים במעצר כבר 9 חודשים. 
מוטי ולורי הובילו את המחאה נגד שחיתות בתי המשפט לענייני משפחה בכלל, ולקיחת ילדים מהוריהם - בפרט הורים עניים. הם יושבים במעצר כבר 9 חודשים. והתקשורת לא מדווחת - משתפת פעולה עם השופטים המושחתים. ההליכים המתנהלים נגד לורי ומוטי יצרו תיעוד ייחודי של הפרות של זכויות האדם בחוק הבינלאומי, ושל האמנה לזכויות אזרחיות ופוליטיות (שמטרתה הגנה על פעילים פוליטיים).
אסירים פוליטיים זכאים להליך ראוי ולמשפט הוגן ופומבי!
התעללות הפרקליטות והשופטים במוטי ולורי היא ברמה אחרת לגמרי מההתעללות בחושפי שחיתויות ופעילים מחאה אחרים (דפני ליף ושות' בשנת 2011, רפי רותם, שוקי משעול, ברק כהן, ועוד...). במקרה של לורי ומוטי, הפרקליטות ווהשופטים "משתינים מהמקפצה" - הם אפילו לא מנסים לשחק בכאילו הם מנהלים הליכי משפט תקינים:
  • צווי חיפוש מפוברקים - ללא כל תיקים וללא כל רישום מזכירותי שימשו לתפיסת מחשבים וחומרים אחרים - ראיות שהן "פרי העץ המורעל", שנקטף מהעץ בסיוע השופטים...
  • מוטי הוחזק 10 ימים ב"בור שחור" - במתקן כליאה בלתי חוקי במרתפי סלמה - לסחיטת הודאה בתנאים שייחשבו לעינויים. עצם קיום המתקן הזה במרתפי סלמה - בלב תל-אביב - הוא עבירה מתועבת על זכויות האדם.
  • הפרקליטות בשיתוף פעולה עם השופטים עסקו בפברוק כתבי האישום והליך הקראת כתב האישום. כתב אישום אחד נרשם בתיק בית המשפט, ואחר נמסר לעצורים בכלא... במיוחד הפרקליטות מסתירה את המעורבות האישית של פרקליט המדינה שי ניצן והיועמ"ש אביחי מנדלבליט בהגשת כתב האישום ההזוי הזה.
  • כתב האישום משתמש בסעיפים של חוק העונשין השמורים בד"כ לשימוש נגד מחתרת של ממש. במשטרים נאורים לא עושים שימוש בסעיפים כאלה נגד אנשים שכתבו משהו לא יפה נגד פקידי ממשלה - אפילו אם הם שופטים!
  • עצירים לא יכולים לדעת מה הראיות לאישומים נגדם. ועל חלק מחומרי החקירה הפעילו "תעודת חיסיון". ברור שהחזקתם במעצר חסר תקדים נועדה בחלקה למנוע מהם גישה לכתבי בית המשפט ולחומרי החקירה - כך שלא יוכלו להתגונן בצורה יעילה.
  • הסנגוריה הציבורית משתפת בעצם פעולה עם השופטים והפרקליטות במניעת גישת העצורים לחומרי החקירה וכתבי בית המשפט. זאת לא תופעה מקורית או מקרית. ראינו אותן תופעות לגבי התנהלות הסנגוריה הציבורית בהליכים נגד רפי רותם ובהליכים נגד רומן זדורוב.
  • השופט אברהם היימן מפברק את הפרוטוקולים. חמור במיוחד הפברוק של הפרוטוקול, שהוא מסמך חסר כל תוקף מיום 26 לאוקטובר, 2017, בנוגע למעצר עד תום ההליכים. נאשמים ברצח ודמויות בכירות בפשע המאורגן שוחררו למעצר בית... אבל לורי ומוטי נחשבים כאילו ברמת "מסוכנות" גבוהה... בין טיעוני הפרקליטות: "רגשות שליליים נגד הרשויות", "הם פעילים במרחב החברתי, ויש להם השפעה על אחרים", "יש להם מעריצים, שמופיעים לדיונים בבית המשפט, והמעריצים מאמינים שהם חפים מפשע, ונעשה להם עוול במעצר הממושך..."
  • בית המשפט העליון הפעיל חסיון מפוברק על ערעור פלילי הנובע מפברוק הפרוטוקולים על ידי היימן, ואינו פוסק דבר בעניין הערעור כבר חודש וחצי...
שחיתות מערכת המשפט ואכיפת החוק היא קדקוד השחיתות השלטונית בישראל היום!
מערכת המשפט ואכיפת החוק עוסקת באופן שגרתי בהגנה על המושחתים, ובדיכוי חושפי שחיתויות ופעילי מחאה נגד השחיתות!
הצרפתי וולטייר אמר כבר לפני יותר מ-200 שנה: "אם רצונך לדעת מיהו הדיקטטור האמיתי - חפש את מי אסור לבקר!" פרשת הבלוגרים מוטי לייבל ולורי שם-טוב מבהירה שהמשטר בישראל הוא דיקטטורה שיפוטית.
הרומאי טקיטוס אמר לפני קרוב ל-2000 שנה: "לאחר שנחשפה, מפלטה האחרון של השחיתות היא החוצפה!"


-12:08
ד"ר יוסף צ'רניק: הבלוגרים הם אסירים פוליטים

1K Views  49 Shares