Monday, December 5, 2016

2016-12-05 כשמנכ"לית בנק לאומי רקפת רוסק עמינח הולכת לבית המשפט בת"א - יש לחשוד בהונאות של השופטים...

כשמנכ"לית בנק לאומי רקפת רוסק עמינח הולכת לבית המשפט בת"א - יש לחשוד בהונאות של השופטים...
רקפת רוסק עמינח הלכה אתמול לבית המשפט השלום ת"א לבקש צו הרחקה נגד אמנון פורת, זקן חולה, קרבן גזל על ידי הבנק. פורת עומד מידי יום ברחוב ומתפלל לנקוי חטאי הגזל של רקפת... כרגיל, בתיקים הנוגעים לבנקים ו/או למחאה החברתית, יש לצפות להונאה של שופטי בית המשפט...  בשעה שהתנהלותה של השופטת שלומית בן יצחק באולם הדיונים עומדת בספק, ההתנהלות מחוץ לאולם הדיונים הייתה בלתי נשכחת! עד שלא נכניס כמה מהשופטים העבריינים לכלא, זה לא ייפסק...

 
  
תמונות: אמנון פורת (עם חבר) מפגין נגד בנק לאומי ורקפת רוסק-עמינח; מנכלית בנק לאומי רקפת רוסק-עמינח; מפגין נגד שחיתות השופטים; השופטת שלומית בן יצחק.תמונה: מתוך סרטון על המחאה נגד רוסק עמינח ביום הדיון.
_____
מה הלך בחניון... וויי וויי רקפת... אין לך עוד הרבה זמן עם ההונאות האלה.

https://www.facebook.com/moshe.menkin/posts/10154782337289246?hc_location=ufi
רקפת רוסק עמינח לא יכולה לצאת מחניון בית המשפט
הסבר למקרה :
פוסט של עורך הדין Barak Cohen המייצג את אמנון פורת בן 65 שנתבע על ידי מנכ"ל בנק לאומי
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207748571660798&set=a.1182387688375.2024479.1488709887&type=3&theater
סרטון עם עורך הדין Barak Cohen ברק כהן https://www.facebook.com/sgavivi/videos/1328663543830855/
24,299 Views
Moshe Menkin added a new video.
21 hrs · 

מאהל המחאה ת"א, 05 לדצמבר - בקשה לעיון הוגשה היום לשופטת בית המשפט השלום ת"א שלומית בן יצחק בתיק רקפת רוסק עמינח נ אמנון פורת (64434-11-16). הבקשה מעלה חששות לגבי הונאה בבית המשפט, שהפכה לשגרה בתיקים הנוגעים לבנקים ו/או למחאה החברתית...  בפרט על רקע התרבות השוררת היום במשפט הישראלי - שתוארה לאחרונה על ידי "משפטנים בכירים" כ"ג'ונגל טוטלי בבתי המשפט", בהם שופטים מתעלמים הן מהעובדות והן מהחוק...
הבקשה מספקת דוגמאות להונאות השופטים בתיקים הנוגעים לבנקים ו/או למחאה החברתית. דוגמה בולטת - תיק בנק הפועלים הידוע לשמצה מהונאות השופטת ורדה אלשייך בפרשת "הפרוטוקולים המפוברקים".  כמתואר להלן, במערכת ניהול התיקים של בית המשפט המחוזי ת"א - נט המשפט - מופיעים היום שני העתקים של החלטה מפוברקת (משנת 2016) של השופטת עינת רביד על דר' יוסף צרניק , במקום "הפרוטוקולים המפוברקים" (משנת 2011) של השופטת ורדה אלשייך .
אפיזודה זאת לבדה, לא רק שמצביעה בבירור על חוסר התקינות, חוסר היושרה, וההונאה הכללית בפיתוחה והפעלתה של מערכת נט-המשפט, היא גם מצביעה על "הג'ונגל הטוטלי" בבתי המשפט: לשופטים אין הבנה ו/או כשירות בסיסית לגבי ישרה בניהול כתבי בית דין ו/או שלא נותרה להם כל בושה בפברוק והונאות בכתבי בתי דין...
גם אם הציבור לא מבין את כל הפרטים הטכניים של שחיתות השופטים, הציבור מבין היטב, בדיוק כמו "משפטנים בכירים", שבתי המשפט מושחתים.  ואת התגובה אפשר לראות במה שהתרחש אתמול בבית המשפט השלום ת"א, שרק קצה קצהו בוידאו המקושר להלן... (זכה תוך זמן קצר ליותר מ- 20,000 צפיות).
להלן הבקשה שהוגשה היום במלואה: [1]
בקשת לעיון בתיק בית משפט

1.    פרטי המבקש:

שם מלא:     דר' יוסף צרניק
מס' זהות:  
כתובת:     ת"ד 33407, תל-אביב
מס' טלפון:     אין

2.    פרטי תיק בית המשפט:

מס' תיק ובית משפט שבו מבוקש העיון: 64434-11-16 בבית המשפט השלום, ת"א
הצדדים בתיק:     רקפת רוסק-עמינח נ אמנון פורת

3. המסמכים/המוצגים שבהם מבוקש העיון:

א) צו איסור פרסום עשוי כדין ורשום כדין, או כל כתב משפטי שהוא הבסיס להסתרת הנתונים לגבי תיק זה ברשימת התיקים.
באם הכתבים המבוקשים אינם קיימים בתיק זה, מתבקשת השופטת שלומית בן יצחק לציין זאת במפורש בהחלטתה בעניין הבקשה לעיון.

3.     מטרת העיון והטעמים המצדיקים אותו:


א)
כבר ביום 03 לדצמבר, 2016, נמנעה גישת הציבור למידע הבסיסי ברשימת התיקים בנט-המשפט (מערכת ניהול התיקים וגישת הציבור) לגבי תיק זה עוד לפני כל דיון בתיק (תמונה 1).
 
תמונה 1: רקפת רוסק-עמינח נ אמנון פורת (64434-11-16) - ניסיון גישה לתיק זה ברשימת התיקים ביום 03 לדצמבר, 2016: “המשתמש אינו מורשה לצפות בתיק זה”.
______

ההודעה בנט-המשפט,  כרגיל, אינה מתייחסת כלל לאיסור פרסום על פי דין, או חיסיון על פי דין, ואינה מספקת כל בסיס חוקי למניעת גישת הציבור למידע הבסיסי ביותר – מספר התיק ושמות הצדדים ברשימת התיקים.

ב)
מעקב שיטתי מראה שהשופטים בישראל נטלו לעצמם את הזכות למנוע את גישת הציבור למידע, כולל רשימת התיקים, ללא כל בסיס בחוק. זאת – מבתי המשפט השלום ועד לבית המשפט העליון.
דוגמאות בולטות:

(1)
ציון קינן נ ברק כהן (11466-01-16) בבית המשפט השלום ת"א (תמונה 2)
 
תמונה 2: ציון קינן נ ברק כהן (11466-01-16) בבית המשפט השלום ת"א - ניסיון גישה למידע ברשימת התיקים ביום05 לדצמבר, 2016: “המשתמש אינו מורשה לצפות בתיק זה”.
______ 

 בתיק זה, הכריזה השופטת אפרת בוסני מעל כס המשפט, שהתיק אינו חסוי על פי דין, אבל אינה יודעת כיצד להפעיל את מערכת נט-המשפט כדי למנוע את חסימת הגישה למידע.  יש לראות באמירה זאת ובהתנהלות זאת של השופטת אפרת בוסני הונאה מגוחכת.  יחד עם זאת, התנהלותה של השופטת בוסני בתיקים הקשורים לציון קינן וברק כהן תוארה על ידי משפטנים  - "הגדירה מחדש את גבולות חופש הביטוי בישראל".

(2)
בנק הפועלים בע"מ נ כונס הנכסים הרשמי ואח’ (1623-00) בבית המשפט המחוזי ת"א (תמונה 3-4)
 
תמונה 3: בנק הפועלים בע"מ נ כונס הנכסים הרשמי ואח’ (1623-00) בבית המשפט המחוזי ת"א  - ניסיון גישה לתיק ביום 05 לדצמבר, 2016:  תחת רשימת "החלטות בתיק" מופיעים שני רישומים של הפרוטוקולים מיום  12 לספטמבר, 2011, שנודעו לשמצה בפרשת "הפרוטוקולים המפוברקים" של השופטת ורדה אלשייך.
תמונה 4: בנק הפועלים בע"מ נ כונס הנכסים הרשמי ואח’ (1623-00) בבית המשפט המחוזי ת"א  - ניסיון גישה לתיק ביום 05 לדצמבר, 2016:  תחת הרישומים של שני מסמכי פרוטוקולים מיום 12 לספטמבר, 2011, שנודעו לשמצה בפרשת "הפרוטוקולים המפוברקים" של השופטת ורדה אלשייך, מופיעים היום שני העתקים של החלטת השופטת עינת רביד מיום 29 לפברואר, 2016, על בקשת עיון של דר’ יוסף צרניק. תיק זה רשום "סגור – פסק דין", אולם לא נרשם פסק-דין בתיק זה.
______ 

תיק זה נודע לשמצה, עקב ההונאות של השופטת ורדה אלשייך בפרשת "הפרוטוקולים המפוברקים". כתבי "הפרוטוקולים המפוברקים" מיום 12 לספטמבר, 2011,  התפרסמו כבר מזמן, וברור שאינם אסורים בפרסום על פי דין. אולם גישת הציבור למידע בתיק נמנעת שלא כדין, ומצב זה לא תוקן למרות פניות חוזרות לבית המשפט.  במקום זאת, שובש התיק עוד יותר, על ידי קישור החלטות של השופטת עינת רביד על בקשות העיון של דר’ יוסף צרניק משנת 2016 לרישומים של הפרוטוקולים המפוברקים של השופטת ורדה אלשייך משנת 2011.
 

ג) מניעת גישת הציבור לכתבים ולרישומים הבסיסיים שלא כדין קשורה לעתים קרובות להונאה בהליכים השיפוטיים ובכתבים השיפוטיים עצמם – ניהול הליכים למראית עין ופרסום כתבי בית דין למראית עין. 
דוגמה בולטת אחרונה למצב זה:
 

(1) מדינת ישראל נ רפי רותם (1074-02-13) בבית המשפט השלום ת"א
ההונאה בניהול דיון "הקראת גזר הדין" למראית עין ביום 28 לנובמבר, 2016, ובפרסום "גזר דין" הונאתי, למראית עין על ידי השופט דניאל בארי, מתוארת בפרסום המצורף:  [2]
חושף השחיתות רפי רותם והשופט הנוכל דניאל בארי: "הקראת גזר הדין" - ההייתה, או חלמנו חלום?
ד) התופעות הנ"ל בבית המשפט השלום ת"א בולטות בתיקים הקשורים לבנקים ו/או למחאה החברתית.  לכן, לאור הרקע הענייני בתיק שלפנינו, עולה החשש הברור, שגם בתיק זה מסתירה השופטת שלומית בן יצחק מידע מן הציבור שלא כדין, ואולי אף עוסקת בהונאה על הנתבע ועל הציבור בניהול ההליכים והכתבים. 
ניסיון העבר גם מראה שעורכי דין בכלל, ועורך דין ברק כהן בפרט, מקבלים התנהלות מסוג זה של השופטים ללא מחאה, ככל הנראה כחלק מן התרבות המשפטית השוררת היום בישראל, שתוארה על ידי “משפטנים בכירים” כ”ג’ונגל טוטלי בבתי המשפט”. [3] זאת, למרות שיש לראות בהתנהלות מסוג זה הפרה של זכויות האדם הבסיסיות – הזכות לשימוע הוגן ופומבי והזכות להליך ראוי.
על פי מה השמועה, התיק שבנידון קשור לטענות של רקפת רוסק עמינח, נשיאה ומנכ"לית של בנק לאומי, שבתה בת ה-4 שמעה מילדה אחרת בת 4, שלידי הילדה האחרת הגיע "סטיקר" הקשור לנתבע. הנתבע, אדם מבוגר וחולה במחלת לב קשה, הוא לדבריו אחד מהקרבנות הרבים של הונאות של בנק לאומי על חייבים. לדבריו הוא מקיים עמדת תפילה בשטח הציבורי ברחוב בקרבת משרדיה של התובעת, מתוך כוונה למחילה על חטאי הגזל של רקפת רוסק-עמינח,  ואין בינו לבין ילדיה של התובעת או מקומות לימודיהם ולא כלום. 
לכן יש עניין ציבורי במידע לגבי קיום איסור פרסום על פי דין (אם הוא קיים בכלל), ויום הפעלתו בתיק זה.

4.    הקשר של המבקש לתיק בית משפט (נא לציין כל קשר ישיר/עקיף): 

למבקש אין כל קשר לתיק זה.  המבקש עוסק במחקר אקדמי ופרסומים אקדמיים ובהגשת דוחות למועצת זכויות האדם של האו"ם על הונאות ושחיתות בבתי המשפט בישראל.  דגש מיוחד הושם במחקרים ודוחות אלה על השימוש במערכות מחשוב הונאתיות בבתי המשפט.
תאריך:  05 לדצמבר, 2016    
                             ________               
                      
  יוסף צרניק  

קישורים: 
[1]2016-12-05 Rakefet Russak-Aminoach v Amnon Porat (64434-11-16) in the Tel-Aviv Magisrate Court - Request (No 7) to Inspect Court file //
 רקפת רוסק עמינוח נ אמנון פורת (64434-11-16) בבית המשפט השלום ת"א - בקשה לעיון
https://www.scribd.com/document/333269533/
[2]2016-12-01 Whistle-blower Rafi Rotem and crooked Judge Daniel Beeri: Was "sentencing" hearing reality, or a dream?
http://inproperinla.blogspot.co.il/2016/12/2016-12-01-rafi-rotem-and-crooked-judge.html
 2016-12-01 רפי רותם והשופט הנוכל דניאל בארי: "הקראת גזר הדין" - ההייתה, או חלמנו חלום?
http://inproperinla.blogspot.co.il/2016/11/2016-12-01.html
[3] A total jungle in the courts, do anything you can to avoid getting there”. Globes. [Hebrew]
 "יש ג'ונגל טוטלי בבתי המשפט, תעשו הכל כדי לא להגיע אליהם" _גלובס

2016-12-05 When Bank Leumi CEO Aminoach goes to the Tel-Aviv court - one should suspect fraud by the judge...

When Bank Leumi CEO Aminoach goes to the Tel-Aviv court  - one should suspect fraud by the judge...
Rakefet Russak Aminoach went to court yesterday, asking for a restraining order against Amnon Porat, an elderly, sickly victim of robbery by the bank. Porat daily stands in the street, praying for absolution of Russak Aminoach's robbery sins...  As usual, in cases pertaining to banks and social protest, one should suspect fraud by the judges of the Tel-Aviv Magistrate Court.  While Judge Shlomit by Yitzhak's conduct on the bench remains dubious, the action outside the court room was unforgettable!  Until we get some of the criminal judges imprisoned, it ain't going to change...
Read the complete post: http://inproperinla.blogspot.co.il/2016/12/2016-12-05-bank-hapoalim-ceo-aminoach.html 
 

Figures: Amonon Porat (with friend) protest against Bank Leumi and Russak-Aminoach; Bank Leumi CEO Rakefet Russak Aminoach; anti judicial corruption protest, Judge Shlomit ben Yitzhak.Figure: Activists protest against Bank Leumi and Russak-Aminoach on the hearing date.
____
מה הלך בחניון... וויי וויי רקפת... אין לך עוד הרבה זמן עם ההונאות האלה.
https://www.facebook.com/moshe.menkin/posts/10154782337289246?hc_location=ufi
רקפת רוסק עמינח לא יכולה לצאת מחניון בית המשפט
הסבר למקרה :
פוסט של עורך הדין Barak Cohen המייצג את אמנון פורת בן 65 שנתבע על ידי מנכ"ל בנק לאומי
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207748571660798&set=a.1182387688375.2024479.1488709887&type=3&theater
סרטון עם עורך הדין Barak Cohen ברק כהן https://www.facebook.com/sgavivi/videos/1328663543830855/

24,299 Views
Moshe Menkin added a new video.
21 hrs · 
OccupyTLV, December 05 - request to inspect was filed today with Judge Shlomit Ben Yitzhak  in Rakefet Russak Aminoach v Amonon Porat (64434-11-15) in the Tel-Aviv Magistrate Court.  The request raises the concern of Fraud Upon the Court, which has become common in cases pertaining to the banks and social protest -  particularly on the background of the current legal culture in the State of Israel, described by "senior legal scholars" as "a total jungle in the courts", where judges ignore both the facts and the law...
The request provides several examples of Fraud Upon the Court by judges in cases pertaining to banks and/or social protest.  One notable example is an infamous Bank HaPoalim court file, where Judge Varda Alshech perpetrated fraud, known as the "Fabricated Protocols" scandal. As described below, Net-HaMishpat (case management and public access system of the court) today shows two copies of fabricated Judge Einat Ravid decision on Joseph Zernik's request (from 2016), in place of the records of Judge Varda Alshech "Fabricated Protocols" (from 2011).
Such finding alone, demonstrates the invalidity, lack of integrity, and general fraud in development and operation of Net-HaMishpat system.  It also demonstrates the "total jungle" in the courts, where judges have no understanding and/or competence in honest administration of court records and/or have no shame left in perpetrating fraud and falsification of court records...
The public may not fully understand the technical details underlying corruption of the courts. However, the public like "senior legal scholar" fully understands that the courts are corrupt. The response can be viewed in what took place yesterday in the Tel-Aviv Magistrate Court, the tip of which is shown in the video, linked below (which quickly generated over 20,000 views). 
Following is the complete request, filed today: [1]
Regulations of the Courts-Inspection of Court Files (2003), Form 2; (Regulation 4(c))
Request to Inspect Court File

1.     Requester’s Details
    Full Name:     Joseph Zernik, PhD
    ID:       
    Address:     PO Box 33407, Tel-Aviv
    Phone:     None

2.     Court File Details
    Court and File #
    64434-11-16 in the Tel-Aviv Magistrate Court,
    Parties:   
    Rakefet Russak-Aminoach v Amnon Porat
    Records sought for inspection:
a) Lawfully made and entered publication prohibition decree (sealing order), or any other judicial record, which is the legal foundation for hiding the data regarding instant court file from the Index of All Cases.
In case the requested records do not exist in instant court file, Judge Shlomit Ben Yitzhak is asked to explicitly state so in her decision on the Request to Inspect.
3.     Purpose of the inspection and its justification
a)  Already on December 03, 2016, public access to basic information regarding instant court file was denied in the Index of All Cases in Net-HaMishpat (case management and public access system of the Court) prior to any hearing in instant court file (Figure 1).

Figure 1: Rakefet Russak-Aminoach v Amnon Porat (64434-11-16) – attempt to access instant court file in the Index of All Cases on December 03, 2016.  The notice says: “The user is not permitted to view this court file”.
____
The notice in Net-HaMishpat, as usual, fails to refer to any lawful prohibition of publication, or sealing, and fails to provide the legal foundation for denial of public access to the fundamental data in the Index of All Cases.
b) Systematic review shows that judges in Israel have usurped the authority to deny public access to data, including the Index of All Cases, with no foundation in the law.  Such conduct is routinely observed from the magistrate courts to the Supreme Court.
Notable examples include:
(1) Zion Keynan v Barak Cohen (11466-01-16) in the Tel-Aviv Magistrate Court (Figure 2).

Figure 2: Zion Keynan v Barak Cohen (11466-01-16) in the Tel-Aviv Magistrate Court  – attempt to access the Index data regarding the court file on December 05, 2016.  The notice says: “The user is not permitted to view this court file”.
____ 
In this court file, Judge Efrat Busani declared from the bench that the court file was not lawfully sealed, but she did not know how to operate Net-HaMishpat system to prevent the denial of public access to the data. Such declaration and such conduct by Judge Busani should be deemed a ridiculous fraud.
(2) Bank HaPoalim LTD v State Receiver et al (1623-00) in the Tel-Aviv District Court (Figure 3-4).
Figure 3: Bank HaPoalim LTD v State Receiver et al (1623-00) in the Tel-Aviv District Court – attempt to access the court file on December 05, 2016:  Under the “Decisions Docket”, two (2) entries appear for September 12, 2011, protocols, which became notorious in Judge Varda Alshech “Fabricated Protocols” scandal.
Figure 4: Bank HaPoalim LTD v State Receiver et al (1623-00) in the Tel-Aviv District Court – attempt to access the court file on December 05, 2016:  Under the two entries of the September 12, 2011 protocols, which got notorious in the Judge Varda Alshech “Fabricated Protocols” scandal, today two copies appear of a February 29, 2016 Judge Einat Ravid Decision, pertaining to Joseph Zernik’s requests to inspect. The court file status is entered as “closed – pursuant to judgment”, but no judgment is entered in this court file.
____
This court file got notorious due to the fraud by Judge Varda Alshech in the “Fabricated Protocols” scandal.  The records were published a long time ago, and it is obvious that they are not lawfully sealed.  And yet, public access is unlawfully denied, and such circumstances have not been corrected, regardless of repeat filings with the Court. Instead, the court file was further perverted by the linkage of Judge Einat Ravid 2016 decisions on Joseph Zernik’s requests to inspect under the entries for Judge Varda Alshech’s 2011 protocols.
c) Denial of public access to the records and to fundamental court file data is often related to fraud in the judicial records and the judicial process as well -  conduct of simulated court process and the publication of simulated court records.
A striking recent example:
(1) State of Israel v Rafi Rotem (1074-02-13) in the Tel-Aviv Magistrate Court
Fraud, relative to the conduct of sham November 28, 2016 “Sentencing” hearing and the publication of sham “Sentencing” record by Judge Daniel Beeri, is outlined in the  attached publication:
Whistle-blower Rafi Rotem and crooked Judge Daniel Beeri: Was "sentencing" hearing reality, or a dream? [2]
d) Such phenomena in the Tel-Aviv Magistrate Court are particularly notable in court files pertaining to the banks and social protest.  Therefore, and in view of the subject matter of instant court tile, there is obvious concern that in instant court file Judge Shlomit Ben Yitzhak unlawfully hides data from the public, and possibly also perpetrates Fraud Upon the Court in conduct of the judicial process and in the judicial records.
Past experience shows that Israeli attorneys in general, and Attorney Barak Cohen in particular, accept such conduct by judges without any protest, possibly as part of prevailing culture in the Israeli courts, which has been recenlty described by “senior legal scholars” as “a total jungle in the courts”. [3] In contrast, such conduct should be deemed in violation of fundamental Human Rights – the right for Fair Public Hearing and the right for Due Process.
According to hearsay, instant court file originates in claims by Rakefet Russak-Aminoach, Bank Leumi President and CEO, that her 4 yo daughter heard from another 4 yo girl that the latter found a “sticker”, related to the Defendant. The Defendant, an elderly person who suffers from a serious heart disease, claims that he is one of the numerous victims of fraud on debtors by Bank Leumi. He claims that he holds daily prayers for absolution of her sins of robbery in front of her office, but has nothing to do with her children or their schools. And yet, it is obvious that immediately with the filing of the Complaint, the court file was hidden from the public, including court file number and parties’ names.  Therefore, there is public interest in information regarding existence (or non-existence) of lawful sealing in instant court file, and its effective date.

4.     Any direct or indirect relationship of the Requester to instant court file
The Requester has no relationship to instant court file.  The Requester engages in academic research and academic publication and filing of reports with the UN regarding fraud in the Israeli courts. Special emphasis is given in such studies and reports to the use of fraudulent IT systems for such purposes.Date: December 05, 2016            __________________
                                                          Joseph Zernik
LINKS:
[1]2016-12-05 Rakefet Russak-Aminoach v Amnon Porat (64434-11-16) in the Tel-Aviv Magisrate Court - Request (No 7) to Inspect Court file //
 רקפת רוסק עמינוח נ אמנון פורת (64434-11-16) בבית המשפט השלום ת"א - בקשה לעיון
https://www.scribd.com/document/333269533/
[2]2016-12-01 Whistle-blower Rafi Rotem and crooked Judge Daniel Beeri: Was "sentencing" hearing reality, or a dream?
http://inproperinla.blogspot.co.il/2016/12/2016-12-01-rafi-rotem-and-crooked-judge.html
 2016-12-01 רפי רותם והשופט הנוכל דניאל בארי: "הקראת גזר הדין" - ההייתה, או חלמנו חלום?
http://inproperinla.blogspot.co.il/2016/11/2016-12-01.html
[3] A total jungle in the courts, do anything you can to avoid getting there”. Globes. [Hebrew]
 "יש ג'ונגל טוטלי בבתי המשפט, תעשו הכל כדי לא להגיע אליהם" _גלובס